Lao Man E 2013

Gushu Lao Man E 2013 pchu-er z roku 2013 je vyrobený firmou Shen Shan Lao Lin a objednaný z Chawangshop. Tolik první a základní informace o recenzovaném čaji chtělo by se říct, ale není tomu tak. Podstatných informací o tomto čaji je k dispozici daleko víc.

Čaj je výsledkem práce etnika Bulangů. Příslušníci etnika podle jednoho návštěvníka vesnice buď pěstují a zpracovávají čaj nebo se modlí a meditují. Etnikum nemá žádné písemnictví, vědomosti včetně vlastní legendy o stvoření světa se předávají ústně. Všechny tyto skutečnosti se promítají do vlastností čaje. Včetně toho, že vesnice Lao Man E se nachází blízko věhlasné Lao Ban Zhang.

I obal a motivy na něm nejsou voleny náhodně.

Čaj je samozřejmě lahodný a jeho popíjení je chuťový zážitek. Ale jinak je zcela nekompromisní ve svých účincích. Z podvědomí vytáhne hlavně ze spodních čaker spoustu problémů a konfrontuje Vás s nimi. Samozřejmě pomůže výrazně se zklidnit a podívat se na problémy s nadhledem, pokorou a láskou. V tomto silně relaxovaném stavu je pak možné problémy postupně zpracovat a propustit. V některých případech i osvobodit se od toho, co Vás dlouhodobě trápí.

Vyzkoušeli jsme hodně vzorků pchu-erů, často i mnohem dražších než tento, ale co do účinků tento čaj je jasný vítěz. Za měsíce jeho ochutnávání k němu máme přímo láskyplný vztah plný vděčnosti.

Aspekt jednoty

Abychom dokázali prožít aspekt jednoty LÁSKA, ke kterému čaj vybízí, dá nám napřed zakusit aspekt POKORA. Přímo nás zkoprnělé srazí na kolena, ale za tento přístup mu budiž znovu vzdán hold.

pokora_jednota

laska_jednota

Kdy čaj pít

První testy čaje měly tak rychlý a silný průběh, že před druhým testem jsem už byl večer umytý a převlečený, postel byla rozestlaná. A když po třetím, čtvrtém nálevu se tělem rozlilo příjemné paralyzující chvění, stačilo se odvalit do postele a zavřít oči. A pak se někdy hned, někdy až během snění rozběhl velkofilm. Z něj se dá mnoho věcí pochopit, přijmout a následně se vypořádat třeba i s chronickými problémy.

Takže – v práci nepít!

 

Ukázková diagnostika účinků čaje

 

Diagnostika před vypitím čaje (obrázek vlevo):

1. č.  výrazný blok, odpory, táhnoucí se z minulosti do budoucnosti. Snaha o odpoutání se.
2. č.  prázdná, opět odpory, nechuť pokračovat v práci.
3. č.  prázdná, pochybnosti o sobě, o zvládnutí svěřeného úkolu. Úzce souvisí s první a druhou čakrou.
4. č.  plná, dostatek energie.
5. č.  plná kritiky .
6. č.  aktivní, ale zablokovaná.
7. č.  prázdná, velmi slabá.

Legenda:

  1. čakra     – materiálno, rodina
  2. čakra     – chuť do života, sex
  3. čakra     – sebeláska, vnímání sebe
  4. čakra     – láska k ostatním
  5. čakra     – komunikace
  6. čakra     – intuice
  7. čakra     – duchovno

Diagnostika po vypití čaje (obrázek vpravo):

1. č. na povrchu velmi silná, ale nemá ještě dostatek energie. I přesto dochází k její harmonizaci a odstranění odporů.
2. č. opakuje se stav jako v první čakře.
3. č. zharmonizovaná.
4. č. otevřená, vyzařuje do okolí. Prožívání bezpodmínečné lásky.
5. č. zharnonizovaná. Pokládá si značné množství otázek.
6. č. otevřená.
7. č. otevřená.

Diagnostika shrnutí

Došlo k propojení první sedmé čakry, zprůchodnění páteřního kanálu a volnému proudění energie.

Nejvýraznější je účinek na:

4. čakru

Stav čaker před a po požití čaje

 

Další z „propojovacích“ čajů, ale nejvíce řeší problémy na spodních čakrách. Je to takový vztahový konzultant a rádce.

Odeznívání účinků čaje

 

Je to gu-shu čaj, víceméně předurčený k archivaci. Ale i když je teprve tři roky zralý, jeho účinky vydají na celou noc.

Aury testované osoby

Před:

Aura diagnostikované osoby se zakreslila šedá. Vypovídá o nízkých vibracích, je silně ovlivněna těžkou energií, která dotyčného obklopuje. Dostává se i do aurického pole v podobě závaží na rukou. Je cítit únava, stres, přetížení, které aktuálně žije.
Po:

Osoba vyzařuje do svého okolí jemné vibrace, aura se prozářila. Je si vědom jednoty. Má dostatek energie k zvládnutí aktuální situace. Vyciťování jednoty přes srdeční čakru.

Obrázek charakteru čaje

Kresba zachycuje vztah dvou bytostí, jejich propojenost. Neonová oranžová vyjadřuje pročištěnou oblast vztahů. Společná srdeční čakra je otevřená, vyzařuje do okolí. Silná podpora vyjádřená zlatou a stříbrnou barvou. Čaj pomáhá harmonizovat mezilidské vztahy.

Zdroj

www.chawangshop.com

Napsat komentář