Homeopatika ze zvuku – 1. případ

13. 12. 2015 proběhla v Říčanech meditace, která byla „zaznamenaná“. Následně bylo v souladu s Organonem léčebného umění Samuela Hahnemanna provedeno ředění nahrávky až na úroveň D30.

Sami jsme několik týdnů toto ředění užívali, než jsme oslovili dobrovolníky za účelem testování. S výsledky Vás seznamujeme:

První aplikace D30

Stav čaker:

Obrázek ukazuje stav čaker prvního dobrovolníka:

  1. před aplikací homeopatika
  2. 3 hodiny po aplikaci
  3. 24 hodin po aplikaci

Stav aury:

Obrázek ukazuje stav aury prvního dobrovolníka, stejně jako v případě čaker před aplikací homeopatika, po 3 a po 24 hodinách. K obrázkům je k dispozici i slovní komentář:

Před aplikací homeopatik:

Diagnostikovaná osoba má žlutou auru – ovlivněnou egem. Velká snaha nepustit k sobě události z minulosti – žlutočerný kříž. Do aury vstupují negativní vlivy z okolí. Blok na první čakře. Dotyčná neví, jak tuto situaci uchopit (hnědá na rukách, ta zároveň blokuje zelenou léčivou energii, kterou dotyčná disponuje).

Po 3 hodinách:

Aura zůstává žlutá. V místě, kde do ní vstupují cizí negativní vlivy, je zesílená. Aktivní uzdravovací proces (zelená, zlatá, stříbrná), který nejsilněji působí v oblasti první čakry.

Po 24 hodinách:

Velmi silný přísun léčivých energií (zelená, zlatá, stříbrná), nejsilnější vliv zůstává v oblasti první čakry, zároveň dochází k vyzařování do okolí a jeho harmonizaci. Zcela zmizel kříž, který bránil pochopení traumatizujících událostí v minulosti. Na rukou se objevují zelené kytičky – možnost využít svoji vlastní léčivou schopnost.

Druhá aplikace D30

proběhla s odstupem jednoho týdne:

Stav čaker:

opět před aplikací homeopatiky, po 3 a po 24 hodinách.

Stav aury:

Před aplikací homeopatik:

Aura zůstává žlutá. Opět do ní vstupují negativní energie z okolí. Osoba stále řeší rodinnou situaci (červeno černá bariéra vpravo). Přetrvává i blok na první čakře. Znovu se objevila nejistota, jak s celou situací naložit, tak ji řešit. Zůstává otevřená léčivé stříbrné energii.

Po 3 hodinách:

V auře i duši se objevuje neonová žlutá barva – člověk si je vědom svého úkolu zde na Zemi. Aktivně tvoří, přijímá situace, tak jak přicházejí. Je otevřen léčivým energiím (zelená, stříbrná, zlatá), které zároveň vyzařují do okolí.

Po 24 hodinách:

Člověk zůstává otevřen uzdravujícím procesům, které aktivně působí ve všech oblastech života. Je posílena intuice (otevřené třetí oko), ale i sebevědomí.

Napsat komentář