Obrázek charakteru nahrávky

Kristýna byla nejen přímou účastnicí nahrávání na Svatém kopečku 22. 3. 2016, ale opakovaně s nahrávkou pracuje. Podařilo se jí automatickou kresbou vytvořit obrázek, který zachycuje a vysvětluje, co se podle nás během nahrávky odehrávalo „na pozadí“.

Nahrávka je na našem webu již nějakou dobu publikovaná zde:

Svatý kopeček v Mikulově

 

A ještě přidáváme popis děje, tak jak ho vnímala Kristýna:

Obrázek zachycuje atmosféru během hraní na tibetské zpívající misky. Velmi zajímavé byly děje nejenom nad ale i pod povrchem Země. Objevuje se zde páteř místa, přes kterou prýští léčivá energie k povrchu. Hnědá barva vyjadřuje základní energii Země. Navazují další barvy. Světle až neonově zelená: léčí fyzické tělo. Neonově oranžová: podporuje uzdravování vztahů. Neonová růžová: působí na oblast srdeční čakry. Světle fialová: rozvíjí horní čakry.

Nad povrchem jsou zachyceny tři bytosti: neonová oranžová, neonová modrá (účastníci hraní) a neonová žlutá (posvátná bytost, strážce místa). Obrácená „křídla“ představují tibetské zpívající misky. Jsou naplněna zlatou energií (duchovní úroveň) a stříbrnou energií (duševní úroveň). Oba typy spolu s neonově žlutým světlem se snášejí do okolní krajiny.

Závěr:

místo samotné je úžasné. Vše se sešlo v jeden nádherný okamžik a obrázek charakteru nahrávky to jen dokládá. Samozřejmě je to náš subjektivní pohled, Váš může být zcela jiný :-).

 

Napsat komentář