Čaj automatickou kresbou

Automatická kresba je jednou z možných metod použitelných na zkoumání účinků čaje. Pokud je kreslíř dostatečně senzitivní a zkušený, může takovouto diagnostiku provádět na jakoukoliv vzdálenost. U nás má automatická kresba daleko delší tradici, než by se na první pohled mohlo zdát. Stačí zapátrat mezi tituly věnované této tématice v solidně zásobených knihkupectvích a překvapení bude na světě.

Diagnostika čaker před a po požití čaje

Uvádíme vzor případové studie.

celek2

Kresba vlevo vyjadřuje rozpoložení zkoumané osoby před vypitím jednoho z testovaných čajů, kresba vpravo zachycuje její stav dvacet minut po požití čaje. Nejvýraznější změny proběhly na první a druhé čakře a na čakře šesté. Nastala celková harmonizace energetického systému, díky čemuž má příležitost se na svůj život podívat s nadhledem. Jen na něm bude záležet, jak s touto příležitostí naloží.

Vyjádření charakteru čaje

Opět automatickou kresbou se nejčastěji provádí úplně obyčejnými pastelkami na běžné formáty papíru. Obvykle A5 až A3. Kresby mohou díky použití dostupných materiálů a technik vznikat skutečně rychle a nejsou tak výsadou jedinců, kteří mají k dispozici ateliér a drahé vybavení. Samozřejmě omezení neexistují a jestliže kdokoli má záměr tvořit působivé obrazy olejovými či akrylovými barvami nebo jakoukoli jinou výtvarnou technikou, jistě může.

Následující obrázek se týká čaje, kterému říkáme „bambusáček“ a jistě jej časem na těchto stránkách objevíte kompletně popsaný.

IMG_0002

Napsat komentář