O nás

Účinky čajů na tělo člověka a jeho duševní stav zkoumáme již delší dobu. Přesto se nepovažujeme za na slovo vzaté odborníky. Stále se učíme a vyvíjíme se.

Jaroslav Lepeška

Naše setkání bylo zcela „náhodné“. Každý jsme se věnovali trochu jiným  způsobům obrábění sebe sama a svého vědomí. Společným styčným bodem byla zpočátku záliba v automatické kresbě. Postupem času jsme zjistili podobnosti v našich přístupech k filozofii, léčitelství a koneckonců k životu jako takovému. Čaj se stal tmelem všeho, co jsme dělali, děláme i toho co se dělat chystáme. Je pro nás lékem, prostředkem pro harmonizaci, rozšiřování vědomí a meditaci. Jednoduše velkým darem Vesmíru, před kterým se v úctě, s pokorou, láskou a vírou skláníme.

Kristýna Melounová

 

O výsledky našich zkoumání se s Vámi pokusíme podělit. Snažíme se pochopit to, co se v Číně a Japonsku už tisíce let ví.

NAŠE NÁZORY JSOU VYSOCE SUBJEKTIVNÍ.

Vaše zkušenost může být a pravděpodobně bude i odlišná. Stejně jako závěry, ke kterým docházíme. Předem se omlouváme všem, kterých se naše vidění světa jakkoli dotkne. Prosím, buďte shovívaví a berte naši snahu jen jako způsob zkoumání naší reality a nalézání nových pohledů na ni.